پیام فروردین 1397

به نام خدا

 

شركت تجارت جهانى كاشانه آريا افتخار آن‌را داشته است كه در طى سالها با بهسازى مداوم سيستم كارى خود بهترين اجناس اروپا را با بالاترين كيفيت و بهايى كاملا رقابتى و ثابت به شما مشتريان گرامى ارائه نمايد.

 

با بالارفتن مداوم نرخ ارز در طی سال 96 مجبور شدیم در ابتدای زمستان سال پیش قیمت ثابت محصولات را به قیمت روز یورو تبدیل کرده و بدینوسیله قیمت یورویی محصولات را ثابت نگاه داریم.

 

با استقبال شما عزیزان و افزایش روز افزون فروش محصولات تیکوریلا در سال 96 افتخار این را داریم که با وجود افزایش هزینه‌ها، بهای فروش برخی از محصولات را کاهش داده یا همچنان ثابت نگاه داریم. ولی متاسفانه ناچاریم بهای فروش یورویی برخی از محصولات را نیز افزایش دهیم. این افزایش بها تنها به دلیل افزایش هزینه ها می‌باشد که ما بر طبق سنت همیشگی شفافانه با شما مشتریان گرامی در میان میگذاریم:

 

1-افزایش 5 درصدی بهای فروش کارخانه به علت رشد هزینه مواد اولیه در جهان در طول سال 2017 میلادی

2-افزایش 6 درصدی تعرفه گمرکی رنگ در ایران

3-افزایش 38 درصدی هزینه ترانسپورت رنگ از اروپا به علت یخبندان سنگین زمستان گذشته در اروپا*

4-جریمه 10 درصدی در گمرک ایران به علت استفاده از کامیون خارجی*

 

خوشبختانه محصولات بسیار گوناگون ما با طیف رنگی نا محدود، با وجود بالاترین کیفیت و عمر بسیار طولانی، همچون همیشه مقرون به صرفه بوده و بهای تهیه و استفاده از آنها کاملا رقابتی می‌باشند. ما میتوانیم با ارایه بهترین محصولات، با مناسب ترین قیمت و با بالاترین خدمات به ادامه همکاری با شما افتخار کنیم.

 

بهای جدید محصولات چون هميشه به سادگى و به زودی در دسترس شما خواهند بود. نرخ ریالی اجناس به هنگام پرداخت صورتحساب به نرخ روز ارز حواله ای در بازار آزاد محاسبه خواهد شد.

 

با تشكر و احترام، و با اميد روزهای بهتر

عليرضا اسدى

مدير عامل

 

كاشانه آريا، تاج طرح رنگين

نماينده رسمى تيكوريلا در ايران

*: رنگ در جاده های اروپا بایستی طبق قانون اتحادیه اروپا با کامیونهای مخصوص این کار جابجا شوند که متاسفانه کامیونها و رانندگان ایرانی چنین مجوزی ندارند. با یخبندان بسیار سنگین زمستان 2017 در اروپا استفاده از کامیونهای بخاری دار و مستقیم نیز ضروری میبود که رنگهای پایه آب در راه آسیبی نبینند.